הדברה ירוקה

הדברה ירוקה ומה שמסביב

המזיקים שוב השתלטו על הבית שלכם? באמצעות הדברה ירוקה תהיה לכם האפשרות לטפל במזיקים השונים ועל כך בכתבה הבאה.

 ראשית כל, מהי הדברה ירוקה

הנמלים שוב נמצאות על השיש במטבח? התיקנים שוב יוצאים ממקום המסתור בשעת לילה מאוחרת? אם בעבר נעשה שימוש בהדברה כימית אשר כללה שימוש בחומרים כימיים אשר נחשבו מזיקים לסביבה ולבני אדם, היום ניתן לעשות שימוש בהדברה אחרת- הדברה ירוקה.
מהי ההדברה?  מדובר בהדברת מזיקים שונים באמצעות שימוש בחומרים שאינם רעילים ומקורם מהטבע, כלומר מדובר בחומרים טבעיים ללא כימיקליים.
כך לדוגמא לצורך הדברת נמלים ניתן לעשות שימוש בפיתיון ג'ל אשר יגרום לנמלים להרעבה וכתוצאה מכך הדבר יוביל למותן של הנמלים ללא כל שימוש בחומרים כימיים.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה

 אילו סוגי הדברה ירוקה קיימים

כיום ניתן למצוא סוגי הדברה בהם המדבירים עושים שימוש ואין כל צורך בחומרים כימיים.
כעת נביא בפניכם את הסוגים השונים.

 הדברה אלקטרונית: במסגרת הדברה אשר אינה כוללת שימוש בחומרים כימיים המדביר יתקין עבורכם רמקולים מיוחדים אשר משמיעים קולות בתדרים גבוהים .
אותם קולות אינם גורמים להפרעה אצל בני אדם אלא רק אצל המזיקים והתוצאה היא כי המזיקים בוחרים לעזוב את המקום בו נשמעו הקולות ולעבור למקום אחר.
אם אתם מעוניינים להדביר מכרסמים בשיטה הנ"ל הרי מדובר באחת השיטות האפקטיביות ביותר.

 מלכודות: יתרה מכך, ניתן להתקין מלכודות שונות על מנת להרחיק את המכרסמים השונים.
כיום ניתן למצוא מלכודות אשר אינן פוגעות במזיקים השונים.

 הפצת ריח: על מנת להרחיק מזיקים כמו יתושים, ניתן לעשות שימוש במרחיקים שונים הכוללים הפצת ריח אשר גורם ליתושים לעזוב את המקום.

עוד מאמרים מקצועיים באתר:

 

 המלצות על הדברות ירוקה

מחפשים המלצות על שירותי הדברה שאינה כוללת הדברה כימית? הנה מספר דברים אשר חשוב להביא בחשבון:

ניסיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברות בעלת ניסיון רב בתחום, חברה אשר תדע לבחור את השיטה המתאימה ביותר להדברה על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

אמינות: נוסף על זאת, חשוב ביותר להביא בחשבון את העובדה כי חברת ההדברה צריכה להעסיק מדבירים אמינים אשר ידאגו לעדכן אתכם בזמן אמת מה מתרחש וכך לא תרגישו כי אתם לא מקבלים מידע מקיף.

מקצועיות: חברת הדברה מקצועית תדאג להיות מעודכנת בחידושים האחרונים בתחום ההדברה הירוקה ולהציע לקהל הלקוחות את החומרים המתקדמים ביותר במטרה להיפטר מהמזיקים השונים לאורך זמן רב.

אחריות: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר תציע אחריות לקהל הלקוחות.
חברה מקצועית אשר תציע אחריות תאפשר לקהל הלקוחות לפנות אליה במקרה בו יש צורך בביצוע הדברה נוספת. במקרה של הדברה נוספת, החברה לא תחייב את הלקוחות בתשלום במסגרת האחריות וכך הלקוחות יקבלו מענה מקיף לאורך זמן.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט